Informacija pranešėjui

Kodėl turėtumėte prisijungti?

Jei pastebite, kad Lietuvoje parduodamų prekių kokybė skiriasi nuo tokių pat prekių, kurias perkate užsienio šalyje – netylėkite!

LVOA siekia, kad gamintojai neskirstytų savo pirkėjų į „pirmarūšius“ ir „antrarūšius“, tačiau pakeisti situaciją galime tik visi kartu.

Fiksuokite kiekvieną atvejį ir siųskite pranešimą su nuotraukomis projekto „Skirtinga kokybė? Pranešk!“ vykdytojams. Projekto darbuotojai pranešimus skelbs portale www.pranesu.lt, apibendrintą informaciją perduosime atitinkamoms institucijoms bei žiniasklaidai.

Aktyvūs projekto dalyviai bus skatinami puikiomis dovanomis – informaciją apie konkursus ir jų laimėtojus skelbsime LVOA Facebook paskyroje ir skyrelyje „Naujausi pranešimai“.

 

Kaip pateikti pranešimą?

Tai labai paprasta. Jums net nereikia užsiregistruoti ir pateikti asmens duomenų. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite mėlyną mygtuką „Užpildyti pranešimo formą“.

 

Pildydami formą laikykitės tokių nurodymų:

 1. Nurodykite savo vardą (slapyvardį). Nereikalaujame užtikrinti informacijos autentiškumo, tačiau nepamirškite, kad ši informacija bus matoma viešai.
 2. Įrašykite savo el. pašto adresą tuo atveju, jei norite dalyvauti mūsų projekto žaidimuose ir laimėti prizų.
 3. Nurodykite, kokioje užsienio šalyje (mieste) ir kokiame Lietuvos mieste (parduotuvėje, prekybos tinkle) pirkote tokias pat prekes, kurių kokybė, kaina ar techninės charakteristikos skiriasi.
 4. Pažymėkite esminius prekių skirtumus.
 5. Pridėkite mažiausiai vieną nuotrauką, kurioje būtų gerai matomi prekių skirtumai. Nepamirškite, kad nuotraukose turi matytis abiejų prekių pavadinimai; tai, kad prekės yra vienodos, tačiau turi esminių skirtumų. Skirtumus galite pažymėti nuotraukose arba patikslinti komentare.
 6. Patvirtinkite užpildytą formą. Siekiant užtikrinti duomenų tikslumą ir vengiant pakenkti sąžiningiems gamintojams, pateiktą informaciją peržiūrės projekto darbuotojas, ir jei pranešimas tinkamas, paskelbs portale.

Naujausius pranešimus galite matyti pirmojo puslapio apačioje.

 

Portalo taisyklės

 • Portalo pranesu.lt paslaugomis vartotojai naudojasi savanoriškai.
 • Vartotojai, pradėję naudotis portalu pranesu.lt, sutinka su Portalo taisyklėmis ir yra susipažinę su privatumo politika.
 • Pranešimo formoje, kurią pildo vartotojas, jis turi nurodyti savo vardą arba slapyvardį bei el. pašto adresą. El. pašto adresą prašome įvesti tik tuo atveju, jei vartotojas nori dalyvauti projekto konkursuose (su juo bus susisiekta, laimėjus prizą).
 • Portalo valdytojas (LVOA) taiko visas protingas technines ir administracines priemones, kad surinkti duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.
 • Portalo valdytojai nerenka ir nenaudoja pranešimus pateikiančių vartotojų duomenų, informacija naudojama tik tiesioginiu tikslu – paruošti pranešimo formą vartotojo vardu bei nuasmenintais statistikos kaupimo tikslais. Vartotojui suvedus informaciją, formą sugeneruoja kompiuterinė programa.
 • Vartotojas turi teisę prašyti panaikinti jo pateiktą pranešimą iš portalo pranesu.lt. Tam jis turi pateikti laisvos formos prašymą raštu (el. paštu info@lvoa.lt). Pranešimas pašalinama ne vėliau kaip per 10 dienų nuo tokio prašymo pateikimo, tačiau apibendrinta informacija ir toliau naudojama projekto statistikos tikslais.
 • Portalui baigus savo veiklą, visi surinkti duomenys bus sunaikinti.
 • Statistikos tikslais (registruojant apsilankiusių asmenų skaičių), portale pranesu.lt, renkama informaciją apie Jūsų apsilankymus portale (įskaitant Jūsų IP adresą).
 • Portalo valdytojai turi teisę atnaujinti šią privatumo politiką. Nauja versija bus nedelsiant paskelbta šiame portale.
 • Portale yra nuorodų į kitas svetaines. Įsidėmėkite – mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politiką.

 

Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html .