Kaip išsirinkti meistrą kemperių remontui?

Kai sugenda automobilis, daugelis neretai jau iš karto žino, kur kreiptis. Juk automobilius taisančių meistrų yra šimtai kiekviename mieste. Jeigu vienas užimtas, greitai galima surasti, kas jį pakeis. Tačiau ką daryti, kai sugenda kemperis? Iš tiesų, kemperių remontas nėra atliekamas kiekviename autoservise, todėl meistrą rasti yra kur kas sudėtingiau. Na, o rasti patikimą ir nebrangų meistrą dar sunkiau. Štai, keletas patarimų, kurie padės rasti meistrą greičiau:

  • Ieškokite internete. Turbūt net nereikia priminti, jog internete galima rasti viską. Jeigu gyvenate didesniame mieste, greičiausiai rasite bent keletą meistrų, kurie remontuoja kemperius ir turi internetines svetaines. Mažesnių miestų gyventojas nusiminti nereikia. Greičiausiai jums taip pat nusiseks, rasite bent poros meistrų kontaktus, kurie atlieka kemperių remontą jūsų mieste.
  • Kemperių remontas sudėtingas, todėl svarbu pasidomėti meistru dar prieš atiduodant automobilį į jo rankas. Dėl to reikia ne tik neskubant pasidomėti autoservisu, bet ir ten dirbančiais meistras. Visada galima pasidomėti internete, kokius atsiliepimus turi autoservisas. Jeigu vos keli geri atsiliepimai ir visi kiti blogi, greičiausiai šis servisas ne jums.
  • Kaina nėra svarbiausias kriterijus, tačiau vis tiek reikia ja pasidomėti. Kiekvienas žino, jog yra autoservisų, kurie randa kaip pasipelnyti bet kokiais atvejais. Tuomet nereikia stebėtis, jeigu jie staiga ras daug kemperio gedimų, apie kuriuos jūs net nepagalvotumėte. Deja, bet tokiais meistrais nereikia pasitikėti. Kaina reikia pasidomėti dar prieš atliekant remontą, kad būtų aišku, kiek tai kainuos ir neatsirastų papildomų mokesčių.

Kemperių remontas sudėtingas ir painus, todėl jums reikalingas geras ir patikimas meistras, kurį rasti gali būti sudėtinga. Dėl to jums reikia susitelkti į paieškas ir rinktis atidžiai. Visgi gaišti neturėtumėte. Maži gedimai greitu metu gali tapti kur kas rimtesnėmis problemomis, tuo labiau, jeigu naudojate transporto priemonę, todėl neturėtumėte užgaišti su paieškomis.

Ar remontą padengs draudimas?

Svarbiausias klausimas – kas apmokės remontą? Tai priklauso nuo to, kada ir kaip įvyko gedimas. Jeigu autoįvykio metu, tuomet gali būti, kad padengs draudimas, jeigu autoįvykis atitinka sutartyje nurodytus reikalavimus. Na, o jeigu gedimas atsirado, kadangi automobilis senas, greičiausiai teks mokėti patiems už remontą.