Kaip ortopedijos centrai sprendžia ilgalaikes sąnarių ir raumenų problemas

Ilgalaikės sąnarių ir raumenų problemos gali sukelti didelį diskomfortą ir apribojimą kasdieniniame gyvenime. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip ortopedijos centras Vilniuje padeda pacientams, turintiems ilgalaikes sąnarių ir raumenų problemas. Išsiaiškinsime, kokias gydymo priemones jie taiko, kad sumažintų skausmą ir užkirstų kelią tolesniam pažeidimui. Be to, pateiksime naudingus patarimus, kaip išvengti ilgalaikės sąnarių ir raumenų problemos ir kaip palaikyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Siūlo pacientams gydymą vaistais

Kondroitino sulfato, glukozamino sulfato ir kitų vaistų deriniai padeda sumažinti skausmą ir susidoroti su sąnarių uždegimu. Labai svarbu yra laiku pradėti gydymą, kad galima būtų išvengti pažengusių sąnarių ligų. Todėl, net jei jaučiate tik minimalų skausmą, bendraudami su gydytoju galite nustatyti, kada turėtumėte pradėti vartoti gydomuosius vaistus.

Specialistai taiko injekcijas

Dažniausiai vartojamos injekcijos yra kortikosteroidai, kurie skiriami sąnarių uždegimui. Šis gydymas gali būti naudingas pacientams, kuriems kiti vaistai neduoda norimo efekto, arba tiems, kuriems būtinas greitas gydymo rezultatas. Gydymo metu gali būti rekomenduojama dozuoti injekcijas iš anksto suplanuotais laiko intervalais.

Fizioterapija – viena iš gydymo priemonių

Tai gali apimti pratimus ir masažus, skirtus sustiprinti raumenis ir išlaikyti sveiką kūno tonusą. Fizioterapija taip pat skirta sumažinti skausmą ir pagerinti sąnarių funkciją. Specialistai rekomenduoja pradėti nuo lengvesnių pratimų ir po truputį didinti treniruotės intensyvumą.

Ypatingai sunkiems atvejams chirurginis gydymas

Chirurgija gali būti veiksminga, jei įprastinis gydymas nepadėjo arba jūsų problema jau pernelyg pažengusi. Tačiau prieš apsprendžiant dėl chirurgijos, jūs turite bendrauti su specialistais, kurie padės jums įvertinti su chirurgijos perspektyvomis susijusius rizikos veiksnius ir galimus reabilitacijos metodus.

Kaip vykdoma prevencija?

Norėdami išvengti sąnarių ir raumenų problemų, turėtumėte palaikyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, reguliarus fizinis aktyvumas gali padėti išlaikyti raumenis ir kaulus sveikais, taip pat treniruotės padeda pagerinti kraujotaką. Be to, valgydamas sveikus maisto produktus, turinčius daug omega-3 riebalų ir antioksidantų, jūsų kūnas gali gauti reikiamų maisto medžiagų. Jei turite nutukimo problemų, turėtumėte patobulinti savo mitybos ir pusiausvyros pratybas.

Patikimi ortopedai Vilniuje ortopro.lt gali padėti

Ortopro.lt yra specializuotas ortopedijos centras Vilniuje. Klinikos medikų komanda turi didelę patirtį gydant ilgalaikes sąnarių ir raumenų problemas – nuo medikamentinio iki chirurginio gydymo. Jie taip pat teikia prevencinius patarimus pacientams, kaip palaikyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, kad sumažėtų simptomai ir būtų galima grįžti į normalų gyvenimą.