Roletai diena-naktis – namams, kurie kvepia elegancija

Renkantis langų uždangalus reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kadangi šiuo metu opcijų rinkoje yra labai daug, esame tikri, jog kiekvienas ras tai, ko jam reikia ir kas jam labiausiai tinka. Roletai diena-naktis yra klasika, kurie niekada neišeina iš mados ir tinka net moderniuose namuose. Juos įsigyti galite https://www.solemlux.lt.

Platus audinių pasirinkimas

Kadangi šiuo metu audinių pasiūla rinkoje yra labai plati – tai didina tikimybę, kad kiekvienas ras tokį variantą, koks jam labiausiai patinka. Nuo tamsių iki šviesių spalvų, nuo ryškaus iki neutralaus. Esame tikri, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti, tad būtinai detaliai ieškokite Jums labiausiai patinkančios ir derančio interjere.

Lengva priežiūra

Roletai nereikalauja labai daug priežiūros. Jie dažnai vadinami vieni nelepiausių. Valyti audinį siūlome tik su dulkių šluoste, kai dėmių yra daugiau – galima ir su muiluotu vandeniu. Svarbiausia valymo metu nespausti audinio, kadangi taip jis gali būti sugadinamas. Saikas ir tinkamos priemonės, geriausia – vanduo. O jeigu norisi cheminių – tokiu atveju labiausiai siūlome rinktis ekologiškas.

Tinka bet kokiame interjere

Roletai diena-naktis yra universalūs ir tai yra vienas svarbiausių jų privalumų. Jie tinka ir moderniuose namuose, ir tokiuose, kuriuose dvelkia klasika. Svarbiausia rinktis tokios spalvos, kokia Jums labiausiai patinka, tokios tekstūros, kuri gražiausiai įsikomponuoja Jūsų aplinkoje. Juk ne veltui yra sakoma, kad miegamojo erdvėje langų uždangalai yra svarbiausias akcentas, kuris kuria visumą, tad juos renkantis reikia būtinai analizuoti smulkmenas.

Tarnauja labai ilgai

Radus geros kokybės roletus galėsite džiaugtis, kad jie Jums tarnaus labai daug metų. Dėl to reikia atsakingai ieškoti prekybos vietos, kurioje bus užsakomi langų uždangalai. Žinoma, jie tarnaus Jums ilgai tik tokiu atveju, jeigu bus pagaminti iš geros kokybės audinio. Jį įsigyti galite https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai-diena-naktis/kasetiniai-roletai-diena-naktis.

Yra ir daugiau patikimų langų uždangalų – žaliuzės, kito tipo roletai… Tačiau daugeliui žmonių patinka diena-naktis, kadangi užtenka vieno uždangalo, tačiau namuose pavyks jaustis saugiai ir ramiai, galiausiai, reikia daug dėmesio skirti audinio priežiūrai. Ar sutinkate su tuo?