Akmens masės kriauklės: ką verta apie jas žinoti?

Vonias turime kiekvienas, ir jas įsirengiame skirtingai. Vieni toje erdvėje įsirengia tik dušą, kiti nori atskiros vonios, kurioje būtų galima pasimėgauti vandens procedūromis, o šalia jos reikalinga ir kriauklė, kad būtų galima atlikti greitus apsiprausimus. Bet kuriuo atveju, vonioje kriaukles turi daugelis, nes ji yra labai patogus daiktas. Jeigu ir jūs šiuo metu įsirenginėjate vonią ir ieškote sau tinkamų variantų, šis straipsnis yra kaip tik jums, nes jame daugiau papasakosime apir akmens masės kriaukles.

Akmens masės kriauklių privalumai

Pirmiausia renkantis bet kokį daiktą, dėmesį kreipiame į jo privalumus. Renkantis akmens masės kriaukles, juos galime įžvelgti štai šiuos:

  • tokie lieto akmens gaminiai yra itin tvirti, nes didžioji dalis masės sudaro granitas, o kita dalis susideda iš akrilo.
  • nors ji yra tvirta, tačiau neretu atveju, netyčia iš rankų išmetamas stiklinis daiktas nesudūžta.
  • leisdamasis ir atsimušdamas vanduo į kriauklę neskleis labai didelio garso.
  • jos yra atsparios karščiui, šalčiui, įbrėžimams, tad jeigu ją naudosite daugiau, didelio nusidėvėjimo ilgą laiką bus matyti neįmanoma.
  • paprasta priežiūra, kuri nereikalauja didelių investicijų.
  • didelis pasirinkimas, todėl kiekvienas gali kuo puikiausiai ją priderinti prie virtuvės aplinkos.

Kur geriausia jas įsigyti?

Akmens masės kriauklės parsiduoda tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse, todėl kiekvienas gali pasirinkti tokį pirkimo būdų, kuris yra patogesnis. Tačiau perkant internetu galima atrasti kur kas daugiau pliusų. Vienas iš jų gali būti tas, kad galite matyti žymiai didesnį pasirinkimą, kas leis žymiai paprasčiau išsirinkti, nes lengviau galėsite reikiamą variantą derinti prie vonios. Taip pat perkant internetu yra taikomas dažnesnės akcijos, kurių metu galima jas įsigyti už žymiai prieinamesnę kainą, nes kokybiškos tokio tipo kriauklės tikrai nėra eilinis pirkinys, tačiau jas įsigijus galėsite džiaugtis labai ilgą laiką.

Kiek kainuoja akmens masės kriauklės?

Kaip ir minėjome anksčiau, jų pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl ir kainos gali būti įvairios. O jas dažniausiai lemia modelis, dydis, kiti papildomi priedai, kurie gali būti prie plautuvės. Kai kada galite matyti, kad skirtumas yra pakankamai akivaizdus, tačiau patartina pigiausio varianto nesirinkti, nes toks pasirinkimas vėliau gali atnešti tik nepatogumų, nes jis nebus toks kokybiškas, kokio tikėjotės iš pat pradžių. Geriausias variantas, jeigu orientuotumėtės bent jau į vidutinę kainą, nes taip galėsite surasti pakankamai gerą kainos ir kokybės santykį.