Kada yra vertinga pasinaudoti automobilių nuoma Kauno oro uoste?

Įsivaizduokite, jei tik nusileidžia Jūsų lėktuvas Kauno oro uoste ir Jums reikia skubiai nusigauti iki Klaipėdos, Šiaulių ar Alytaus? Ką darote ir kaip planuojate šiuos miestus pasiekti?

  • Yra variantas nusigauti iki autobusų stoties ir reikiamą tikslą pasiekti viešuoju tarpmiestiniu transportu (autobusai arba traukiniai).
  • Taip pat galite prašyti pagalbos artimųjų arba gerų draugų ir sutrukdyti jų dieną prašant nuvežti į reikiamą „tašką“.
  • Bet yra ir trečias, tikrai visais aspektais geriausias pasirinkimas – automobilių nuoma Kauno oro uoste

Taip, kaip yra auto kompanijų, kurios nuomoja mašinas Vilniaus oro uoste, taip pat žinokite, jog ir antrajame pagal dydį Lietuvos oro uoste galite gauti automobilį nuomai. Žinoma, ši paslauga kainuoja, bet turint automobilį savo rankose iš karto tik nusileidus ant žemės yra didelė prabanga laiko atžvilgiu. Kelionės laiką bei maršrutą galėsite reguliuoti patys. Kur panorėję turėsite galimybę sustoti.

Taip pat didelis bonusas naudojantis automobilių nuoma Kauno oro uoste – nauji automobiliai. Toks privalumas daugelį sužavi ir jeigu dar niekada nesate vairavę naujo automobilio, tai būtų puiki proga išsirinkti norimą modelį ir jį pavairuoti tiek Lietuvoje, tiek ir Baltijos šalyse be atskiro nuomos kompanijos suderinimo, o jei norėsite nuomotu automobiliu keliauti į kitas Europos sąjungos šalis. Tik prieš tai šį veiksmą reikalinga suderinti bei gauti leidimą su atsakingu auto nuomos kompanijos darbuotoju. Viskas lengvai ir paprastai yra įgyvendinama el. paštu arba telefonu. Taip pat kaip ir pats automobilio išnuomavimas. Jums tereikės pasirinkti reikiamas kelionės datas, norimą automobilį, sumokėti už paslaugas, pasirašykite dokumentus telefonu ir atsisiųsti automobilių nuomos kompanijos programėlę. Tik tiek. Ir viskas. Galite pasileisti į kelionę.

Dar verta nuomoti automobilį iš Kauno oro uosto ir tuomet, kai gyvenate šiame mieste, o nuosavos transporto priemonės neturite, nes esate puikiai apsiskaičiavę, kad ją turėti tiesiog yra per didelė prabanga dėl patiriamo didelio kiekio išlaidų bei nuolatinės priežiūros. Labai svarbu yra paskaičiuoti, ar automobilis Jums tikrai atsiperka ir per kiek laiko tai nutinka.

Skaičiuoti galite paprastu palyginimo principu, kai skaičiuojama per kiek laiko nuosavas automobilis atsipirktų taksi versle. Be to reikia nepamiršti ir, kad mašinos atsiperkamumas priklauso nuo automobilio kainos bei jo nuvertėjimo, taip pat ir automobilių nuomos kainos. Logiška yra pasiskaičiuoti, kiek kainuoja naujas automobilis, o kiek atsieitų jo nuoma. Palyginę šiuos skaičiuos, labai tikėtina, kad geriau laiks nuo laiko pasinaudosite automobilių nuoma Kauno oro uoste nei pirksite sau nuosavą automobilį. Jis ne tik kainuos, bet taip pat nemažai atsieis ir automobilio išlaikymas. Nepamirškite nuvertėjimo, draudimo, garažo ir kitų išlaidų. Ar tikrai esate pasiryžę visu tuo rūpintis ir dirbti dar daugiau?