Fotodrobės – išskirtinis interjero akcentas ir puiki dovana

Drobė yra audinys, ant kurio dailininkai gali tapyti paveikslus. Ant medinio rėmo ištempta drobė tampa standi ir ant jos perkeliamas norimas atvaizdas. Tai vadinama fotodrobe. Šis gaminys į mūsų gyvenimus skverbiasi vis aktyviau. Nuotraukos ant drobės yra ne tik puiki staigmena, tačiau ir graži interjero detalė. Juolab, kad drobėje dažnai puikuosi pažįstami ir mylimi veidai ar gerai žinomi peizažai. Tad ką reikia žinoti apie fotodrobes?

Meistrai pasakoja, jog pirmą kartą drobėmis susidomėję žmonės dažnai abejoja ar toks gaminys išties gražiai atrodys ir bus kokybiškas. Mes  pateiksime fotodrobių privalumus, kuriuos įvardija tiek jas gaminantys meistrai, tiek darbus pas juos užsakę klientai:

  • Šimtaprocentinė kokybė, nes naudojama ECO- solventinė spauda.
  • Fotodrobės yra draugiškos gamtai, nes jų porėmiai pagaminti iš natūralaus medžio.
  • Paprastai naudojama ekonomiška sintetinė poliesterio drobė, todėl užtikrinamas optimalus kainos ir kokybės santykis.
  • Paveikslai parduodami jau paruošti kabinimui ant
  • Fotodrobė puikiai atrodo ir be rėmo. Tad galėsite sutaupyti vietos namuose bei papildomų kaštų rėminimui.
  • Tai unikali galimybė sukurti savo meno kūrinį. Jums artimų žmonių, augintinių ar širdžiai mielų vietų atvaizdai užtikrins, jog kito tokio paveikslo nerasite nė viename pasaulio kampelyje. Be to, tai puiki galimybė skatinti vaikų kūrybiškumą. Leiskite jiems dekoruoti savo kambarį pasirinkta nuotrauka ant drobės, drauge išrinkite spalvas.
  • Fotodrobę galima paversti ir originalia, ir gana solidžia verslo dovana.

Bene svarbiausias dalykas, norint mėgautis tikrai kokybišku vaizdu ant drobės – nepriekaištingos kokybės nuotraukos. Ką reikia žinoti? Pirmiausia – įsitikinkite, jog pateikiama nuotrauka yra aukštos kokybės. Tą galima nesunkiai padaryti paprašius pasirinktų meistrų konsultacijos. Jie tokius niuansus tikrai gerai išmano. Tačiau nuotraukos kokybės neatspindi vien tik raiška. Atidžiai patikrinkite, kad nuotrauka nebūtų susiliejusi. Beje, jeigu užsakysite didesnio formato fotodrobę, tuomet nuotraukos raiška gali būti ir mažesnė. Taip yra todėl, jog į nuotraukas bus žiūrima iš didesnio atstumo. Tokiais atvejais svarbu bendras vaizdas, o ne detalumas. Neišsigąskite, jog galite su tokiais nuotraukų vertinimais nesusidoroti. Meistrai, prieš priimdami užsakymą, aptars su jumis visus niuansus ir nepagailės vertingų patarimų.