Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikišką virtuvėlę?

Norint nustebinti savo vaikus nestandartine dovana, visada verta rinktis tokią, apie kurią jie net negalėtų pagalvoti. Įvairios lėles ar mašinėlės turbūt yra standartiška dovana, kurių tikimasi dažniausiai. Tačiau renkantis vaikišką virtuvėlę tikrai niekada neprašausite ir vaikams tai bus puiki dovana. Tad šiame straipsnyje ir papasakosime, į kokius dalykus reikėtų atkreipti dėmesį, kad būtų išsirinktas kaip įmanoma geresnis variantas.

Medžiagos, iš kurių yra pagamintos vaikiškos virtuvėlės

Vaikiškos virtuvėlės yra gaminamos iš pačių įvairiausių medžiagų, bet turbūt viena populiariausia medžiaga yra mediena ir plastikas. Tad kiekvienas individualiai gali rinktis, kuris variantas yra patrauklesnis ir dera jau prie įrengto kambario. Jo papildomos detalės gali būti taip pat iš skirtingų medžiagų, todėl ir jas galima derinti pagal pasirinktą vaikišką virtuvėlę. Iš skirtingų medžiagų pagamintos virtuvėlės turi savus pliusus, todėl reikia atsižvelgti į tai, kas labiausiai tiktų jūsų vaikui.

Garsų skleidimas

Kiekvienas vaikas domisi skirtingais žaislais, o žaislų pasirinkimas yra tikrai labai platus. Todėl prieš renkantis virtuvėlę, reikėtų atkreipti dėmesį, kokiais labiau žaislais domisi jūsų vaikas. Jeigu jam labiau patinka įvairūs muzikiniai žaislai, tuomet verta rinktis virtuvėlę, kuri skleidžia skirtingus garsus. Taip labiau būsite garantuoti, kad vaikas ja domėsis ir kur kas daugiau žais. Jeigu vaikas labiau domisi tylesniais žaislais, kurie neskleidžia garsų, tada verta rinktis virtuvėlę, kuri yra įprasta be papildomų garsų. Todėl tikrai nereikėtų pirkti pirmą pasitaikiusį variantą, o labiau pasigilinti į jos aprašymus, kokie funkcionalumai ten yra nurodyti.

Smulkios detalės

Tikriausiai kiekvienam iš tėvų aišku, kad mažiems vaikams su smulkiomis detalėmis žaisti yra pavojinga, nes gali atsitikti pačių įvairiausių įvykių. Nors virtuvėlės tokių daiktų atrasti yra sudėtinga ir jos yra ganėtinai saugios vaikams, tačiau gali atsitikti ir tokių atvejų, kai smulkių daiktų atrasti galima. Kadangi vaikiškos virtuvėlės tinka gana plataus amžiaus vaikams, tai yra ją galima pirkti vaikui kuriam yra 1,5 metų ir vaikui, kuriam yra 3 metai. Tad perkant mažesniems vaikams, geriau patartina pirkti paprasta virtuvėlę, kurioje nėra tiek daug kitų daiktų, o jam augant po truputį galėsite įsigyti ir papildomų daiktų, tokių kaip įvairių maisto produktų, indų, buteliukų ir panašiai. Jeigu vaikas jau yra didesnis, tuomet galite rinktis ją su skirtingais daiktais, taip papildomai nebereikės ieškoti detalių, kurios tiktų virtuvėlei.