Kaip persikelti senus video įrašus?

Tikriausiai daugeliui labai svarbu išsaugoti prisiminimus. Tačiau laikui bėgant anksčiau išsaugoti prisiminimai gali tapti bereikšmiai, nes keičiantis technologijoms jų tiesiog nebus įmanoma peržiūrėti, nes tam skirti aparatai nebėra gaminami, o tie, kurie yra išlikę, ne visada gali atlikti savo funkciją. Tad jei namuose turite nemažai vaizdo kasečių, kurios buvo nufilmuotos dar ankstesniais laikais ir vis sukate galvą, kaip reikėtų visą tai iškelti iš jų, šis straipsnis kaip tik jums, nes jame pateiksime būdą, kaip taip padaryti.

Svarbu rasti tinkamus specialistus

Norint tinkamai perkelti visą informaciją iš senų video kasečių  į šiuolaikines laikmenas mp4 formatu, kurios būtų Jums patogios ir galėtumėte žiūrėti tiesiogiai per TV. Viena iš svarbiausių kriterijų, į ką reikia kreipti dėmesį  tai yra specialistai, kuriems pateiksite šį darbą. Tad prieš norint jį atlikti, verta jais pasidomėti, kad per perrašymo darbus jie nebūtų sugadinti. Vaizdo kasečių perrašymas tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai sudėtingas procesas. Aišku, jis bus sudėtingas tada, kai nieko arba visai mažai bus žinoma apie jį. Tačiau turint nemažai patirties šioje srityje, profesionalai visai nesudėtingai gali atkurti ir perkelti prisiminimus. Tad renkantis specialistus kreipkite ne tik dėmesį į kainą, bet verta pasidomėti ir turima patirtimi, kiek laiko dirba tokioje sferoje, kokie yra kitų buvusių klientų atsiliepimai. Tokie kriterijai puikiai gali padėti atskirti blogus ir gerus specialistus, kurie atitinkamai žiūrės į savo atliekamą darbą.

Kiek gali kainuoti video kasečių perrašymas?

Įvardinti vienos konkrečios kainos, kiek būtų sumokėta už šią paslaugą sunku. Tikriausiai kiekvienam aišku, kad vaizdo įrašai gali būti labai skirtingos trukmės, todėl natūralu, kad už didesnės talpos medžiagos perkėlimą bus sumokama daugiau, nei kad už mažesnės. Tad norint žinoti, kokią maždaug kainą gali kainuoti turimos medžiagos perkėlimas į kitą laikmeną, reikėtų kreiptis į specialistus. Taip pat reikėtų nepamiršti ir to fakto, kad jeigu kasetės informacija bus pažeista ir norint ją perrašyti reikės atlikti įvairias korekcijas, taisymus ir kitus reikalingus dalykus už papildomus darbus taip pat reikės susimokėti. Tačiau galima teigti, kad tokios paslaugos nėra brangios ir jomis gali naudotis visi, kas namuose turi senas vaizdo kasetes.

Ar tinka net ir pažeistos vaizdo kasetės?

Kaip ir minėjome anksčiau, vaizdo kasečių skaitmeninimo paslauga galima naudotis ir tada, jeigu kasetės yra pažeistos. Aišku, specialistas prieš tais turėtų ją apžiūrėti ir detalesnę informaciją patikslinti. Jeigu kasetės juosta yra pažeista, reikėtų žinoti ir tai, kad ne visada bus galima perkelti visos medžiagos, kuri yra joje. Gali nutikti ir taip, kad kai kurie kadrai bus iškirpti ir vaizdas bus ne vientisas.

Daugiau informacijos portale videoaudioskaitmeninimas.lt