Ko reikia, norint skirtis?

Skyrybos yra varginantis procesas ne tik dėl to, jog tenka apsvarstyti visą gyvenimą, bet ir dėl to, kad reikia žinoti ne tik, kur kreiptis, bet ir kaip elgtis. Jei norite išsiskirti lengvai, pateikiame dalykus, kurių jums prireiks.

Skyrybų dokumentai

Visų pirma, jums bus reikalingi įvairūs skyrybų dokumentai. Reikalingi bus ne tik skyrybų dokumentai, kuriuos turėsite užpildyti kaip prašymus, bet ir santuokos liudijimas ir kt. Tie, kurie nori išsiskirti greitai, turėtų iš karto paruošti reikiamus dokumentus.

Noras

Nesvarbu, kaip greitai nori išsiskirti, turite skirti laiko ir apsvarstyti, ar turite svarbiausią dalyką, kurio jums prireiks skyrybų procese – norą skirtis. Deja, bet pasitaiko, kad kai kurie skiriasi dėl nedidelių barnių, tačiau po kurio laiko supranta, kad tai nėra tai, ko jie norėjo. Jei norite, kad taip neįvyktų, būkite atidūs ir iš karto pasidomėkite, ką apie skyrybų mano jūsų sutuoktinis ir ką apie visą šį procesą manote jūs. Gal apsvarstę visus dalykus nuspręsite, kad net nenorite skirtis. Na, o jei ne, tuomet būsite tikri, kad esate pasiruošę pradėti naują gyvenimą.

Teisininkai

Norint išsiskirti greitai ir be jokių nesklandumų, reikia rasti skyrybų teisininkus, kurie padės jums pareiti šį procesą. Pasidomėkite, kurie specialistai šioje srityje yra profesionalūs ir būkite atidūs rinkdamiesi, kad pasirinktumėte tuos, kurie ne tik bus savo srities specialistai, bet ir kantrūs bei empatiški.

Finansiniai ištekliai

Nepamirškite, kad skyrybos kainuoja. Kartais tenka atidėti šį procesą ne dėl to, jog kyla dvejonių dėl skyrybų, bet dėl pinigų. Jei šiuo metu neturite jokių santaupų, skyrybos neturėtų būti prioritetu. Aptarkite viską su sutuoktiniu ir nuspręskite, kada skirtis.

Skirtis šiandien ar dar palaukti?

Kaip ir minėjome, svarbiausia turėti norą. Jei kyla klausimas, ar dar verta palaukti dėl to, kad gali pavykti atgaivinti santuoką, tuomet skyrybų dokumentai turėtų būti atidėti į šoną. Skirkitės tik tuomet, kai būsite tikri, kad dėl šio sprendimo nesigailėsite. Nedarykite sprendimų iš emocijos.