Kuo skiriasi pigesni ir brangesni robotai siurbliai?

Robotų siurblių integracija į kasdienį gyvenimą ne tik padeda išlaikyti švarius namus, bet ir keičia mūsų santykį su technologijomis. Namų priežiūros rutinoje robotai siurbliai tampa nepakeičiamais pagalbininkais. Rinkoje šių išmaniųjų prietaisų pasirinkimas itin paltus. Skiriasi jų modeliai bei kainos. Dažniausiai kainų skirtumas rodo, kad skirtingi robotai siurbliai turi mažiau ar daugiau funkcijų.

Robotai siurbliai ir jų funkcijos

Vienas iš populiariausių buities prietaisų yra robotai siurbliai. Kasmet gamintojai vartotojus nustebina įvairiomis šių įrenginių naujienomis. Rinkoje robotų siurblių kainos gali būti labai įvairios. Dažniausiai pigesni robotai siurbliai turi mažiau išmaniųjų funkcijų nei brangesni. Kiekvienas gamintojas siūlo įvairius robotų siurblių variantus.

Robotų siurblių navigacijos funkcija

Pigesnių ir brangesnių robotų siurblių navigacijos sistemos skiriasi pagal savo kompleksiškumą, efektyvumą ir gebėjimą atlikti patobulintus valymo procesus. Šie skirtumai gali turėti įtakos valymo rezultatams, efektyvumui ir viso proceso patogumui. Pigesnių robotų siurblių navigacija dažnai remiasi paprastesnėmis sistemomis, pavyzdžiui, atsitiktine arba atgaline navigacija. Šie robotai siurbliai gali judėti savo aplinkoje atsitiktine tvarka arba judėti atgal ir pirmyn. Jie nenaudoja sudėtingesnių žemėlapių ar kamerų sistemų. Tai gali reikšti, kad valymo rezultatai gali būti mažiau nuoseklūs ir efektyvūs, o siurblys gali praleisti kai kuriuos taškus arba grįžti į jau išvalytas vietas. Tuo tarpu brangesni robotai siurbliai dažniausiai naudoja pažangesnes navigacijos sistemas, pavyzdžiui, vadovaujasi valymo žemėlapiais. 

Robotų siurblių valymo sistema

Pigesnių ir brangesnių robotų siurblių plovimo sistemos dažnai skiriasi. Pagrindiniai skirtumai: efektyvumas, galingumas ir valymo metodai. Pigesni robotai siurbliai dažnai turi paprastesnes plovimo sistemas. Jie dažniausiai turi bazinius valymo būdus – siurbimą ir drėgną valymą specialia šluoste. Brangesni robotai siurbliai dažniausiai turi įvairesnes ir pažangesnes plovimo sistemas. Jie gali turėti įmontuotus vandens rezervuarus ir šluostes, galinčias valyti paviršių naudojant srovę arba vibraciją, kad būtų efektyviau nuvalomos dėmės ar šiukšlės. Kai kurie iš jų netgi gali turėti specialius šveitimo būdus, kad suteiktų paviršiui blizgesį. Be to, brangesni robotai siurbliai gali turėti daugiau valymo programų.

Integracija su išmaniuoju telefonu

Daugelis robotų siurblių turi savo išmaniąsias programėles. Jomis galima valdyti buities prietaisų veikimą iš bet kurios vietos, nuotoliu. Brangesni robotai siurbliai yra valdomi balso pagalba. Balso komandos leidžia robotus siurblius valdyti dar paprasčiau.

Pažangi valymo technologija

Naujausi robotų siurblių modeliai turi pažangias navigacijos sistemas, kurios leidžia jiems valyti efektyviai ir kruopščiai. Brangesni robotai siurbliai turi valymo žemėlapio funkciją.  Valymo žemėlapius vartotojai gali sudaryti savo nuožiūra. Tokie robotai siurbliai planuoja valymo eigą. Pigesni variantai paprastai turi paprastesnę navigacijos sistemą.

Robotai siurbliai tampa neatsiejama namų ruošos dalimi. Rinkoje šių įrenginių pasirinkimas itin gausus. Kiekvienas vartotojas gali pasirinkti tinkamiausią variantą. Pasirinkite robotą siurblį, kuris atitinka individualius poreikius ir džiaukitės švariais namais!