Dekoratyvinė kosmetika: ką reikėtų turėti savo kosmetikos krepšelyje?

Dekoratyvinė kosmetika: ką reikėtų turėti savo kosmetikos krepšelyje?

Ko gero kiekviena moteris gali sutikti, kad dekoratyvinė kosmetika yra kone kasdienė palydovė, tiek vonios kambaryje, tiek už jos ribų, pavyzdžiui, kelionėje. Vienos šių priemonių naudoja mažiau, kitos daugiau, tačiau kokybiška dekoratyvinė kosmetika gali padėti efektyviai užmaskuoti veido odos trūkumus, puikiai pabrėžti Jūsų individualius bruožus bei su jais susijusius privalumus. Grožio puoselėjimui skirtose parduotuvėse kosmetikos produktų pasiūla tiesiog stebina, jų pasirinkimas darosi vis gausesnis. Tačiau žinodamos, ką būtinai reikėtų turėti savo kosmetinėje, būsite tikra, kad esate pasiruošusi visiems gyvenimo atvejams. Tad kokios priemonės joje turėtų būti?

Kosmetika – ir maskuoti, ir pabrėžti veido bruožus

Makiažas gali priklausyti nuo situacijos, jis gali būti kasdienis arba skirtas progai. Kasdienis makiažas pasižymi savo lengvumu ir švelnumu, jame nėra naudojamos itin ryškios ir provokuojančios spalvos, jis tinkamas dirbant biure ar kasdienybėje, kai nėra jokios specialios progos. Tuo tarpu proginis makiažas išsiskiria tuo, kad jame naudojama kosmetika yra kiek ryškesnė ir jam susikurti skirtų priemonių yra kiek daugiau. Kasdieniam makiažui savo kosmetinėje reikėtų turėti tokias priemones kaip: makiažo pagrindas, antakių šešėliai, biri ir skysta pudra, blakstienų tušas, skaistalai, lūpų dažai bei makiažo fiksatorius. Tuo trapu proginiam makiažui ar tokiais atvejais, kai norisi ryškesnio įspūdžio, kosmetinę reikėtų papildyti papildomai tokiomis priemonėmis kaip: bronzantas, akių apvadai, akių šešėliai bei skirtingų spalvų lūpų dažai. Šios priemonės gali padėti paryškinti žvilgsnį, susikurti norimą efektą pasitelkiant skirtingų spalvų akių šešėlius, apvadus ar patraukti dėmesį ryškiomis lūpomis.

Apsilankykite Babor.lt internetinėje kosmetikos parduotuvėje!

Dekoratyvinė kosmetika: kaip išsirinkti?

Kosmetika turėtų būti pasirenkama pagal Jūsų odos tipažą bei spalvinį toną, ypatingai makiažo pagrindas bei veido pudra, kadangi tai priemonės, kurios yra labiau skirtos veido nelygumams maskuoti. Tuo tarpu tokios priemonės kaip lūpų dažai, akių vokų šešėliai bei akių apvadai gali padėti Jums ne tik paryškinti savo veido bruožus, bet ir spinduliuoti išskirtinumą, kadangi jų spalvų pasirinkimas šiandien yra itin platus. Svarbu rinktis priemones, kurios pasižymėtų gera sudėtimi ir būtų kokybiškos, todėl renkantis pagrindines kosmetikos priemones savo baziniam krepšeliui, tai darykite atsakingai.