Kokie būna trimeriai ir kaip prietaisą įtakoja skirtingos trimerių dalys?

Trimerį turėti yra naudinga bei patogu. Šis žolės bei krūmų pjovimo įrankis yra nepakeičiamas, jei Jūsų skype yra didesnio nuolydžio šlaitai ar terasos, taip pat daug medžių ir krūmų. Trimeris dar labai dažnai praverčia ir norint išvalyti pomiškiu užžėlusius miškus ar valant miško jaunuolynus. Tad toks prietaisas gali praversti net keletą kartų per metus, nes pjovimo darbai niekada nesibaigia. Medžiai bei krūmai nuolat auga. Jie augina šakas, krūmai vis želia ir veši. Juos genėti ar pilnai išpjauti nėra lengva, bet tinkamai parinktas trimeris bei atitinkamai pritaikytos trimerių dalys suteiks pačius geriausius rezultatus.

Trimerių galingumas

Žolei bei krūmams pjauti skirtas įrankis yra skirstomas pagal galingumą. Jie turi skirtingus variklio darbinius tūrius bei atitinkamai galią, matuojamą kilovatais (kW). Tokios trimerių dalys kaip pjovimo diskai būna sumontuoti galingesniuose trimeriuose ir tuomet su jais galima nupjauti nestorus medelius, krūmus bei sumedėjusias žoles. Tad kartais galite išgirsti, kad trimeris dar yra įvardijamas ir kaip krūmapjovė. Jei Jūsų pasirinktas trimeris bus mažo galingumo, tai jame rasite pjovimo galvą su valu. Tokie darbo įrankiai labai praverčia, kai reikia nupjauti minkštą žolę ten, kur nepasiekia vejapjovė arba žolę pjaunantis traktoriukas. Tai gali būti tiek vieta, kur yra nedidelis žolės plotelis aplink akmenis, medžius, krūmus ar tiesiog prie namo sienos.

Ilgaamžė investicija

Retai kuris nors namų ūkis šį žolės bei krūmų pjovimo įrankį naudoja kiekvieną dieną. Dažniausiai tokie darbai yra planuojami, nes jie trunka ne vieną dieną ir gali tekti pjovimą atlikti keletą kartų per metus. Jei žolė auga labai greitai ir žoliapjovę tenka itin dažnai stumdyti, tai tuos nepasiekiamus su žoliapjove sklypo pakraščius arba vietas su ilgaamže žole tenka pjauti naudojant trimerį. Sakoma, kad tai – ilgametis darbo įrankis. Trimeris gali kokybiškai atlikti darbą kelioliką metų, o kartais net ir daugiau.

Taigi tik trimerio pagalba pasieksite ir pagaliau galėsite patrumpinti aplink krūmus augančią žolę. Toks inžinierių sukurtas įrenginys leis lengviau pasiekti patvorius bei kitas sunkiai įveikiamas vietas. Kad ir kiek modernios yra šiuolaikinės žoliapjovės, bet jos vis tiek nėra tokios manevringos bei negali susidoroti su krūmų pjovimu. Taip pat yra ir su aukšta bei sustabarėjusia žole. Ji – tikrų tikriausias galvos skausmas sodininkams bei tiems, kurie gyvena netoli miško. Šiais laikais modernūs trimeriai leidžia atlikti reikiamus pjovimo darbus mobiliai bei patogiai. Šį įrenginį yra labai lengva bei patogu valdyti. Be to, tiek patys trimeriai, tiek ir atskiros trimerių dalys yra parduodamos palankiomis kainomis internetu. Jei dar neatradote patogaus bei laiką taupančio apsipirkimo – dabar pats geriausias laikas. Nieko nereikia laukti ir patys pasižvalgykite, kiek ten visko yra!