Kaip dažyti nagus?

Jei neturite laiko ar pinigų reguliariai lankytis pas manikiūrininką, nenusiminkite! Puikiai manikiūruotus nagus galite susikurti namuose. Tiesiog reikia turėti manikiūro priemones ir sekti tolimesnius nurodymus.

Kruopščiai nuvalykite nagus

Nesvarbu, ar jūsų nagai lakuoti, ar ne, pirmas žingsnis visada turėtų būti kruopštus valymas. Tam tiks nagų lako valiklis ir vatos tamponėliai. Atsikratykite seno lako, kuris po naujuoju laku sukurs negražius nelygumus. Net jei nagai nelakuoti, įtrinkite kiekvieną nagą nagų lako valikliu, kad atsikratytumėte riebalų ir kitų nešvarumų (tinka ir paprastas actas). Tada nusiplaukite rankas su muilu ir kruopščiai nusausinkite.

Piliuokite nagus

Kitas žingsnis – formuoti nagus. Sužinokite, kokia forma jums tinka.Nagus visada piluokite tik viena kryptimi. Jei pilaite iš vienos pusės į kitą, nagai gali nemaloniai nusitrinti.

Odelės

Jei jūsų odelės nėra kietos, be reikalo jų nekirpkite. Tikrai atsikratykite tik tų, kurie iš pirmo žvilgsnio trukdo ir yra šiurkštūs liečiant. Likusią dalį galite atlikti naudodami patogią oranžinę nagų pildyklę, kuria galite prispausti plonas odeles, kad nagas būtų puikiai paruoštas dažymui.

Užtepkite pagrindo sluoksnį

Labai svarbu užtepti pagrindo sluoksnį. Jis apsaugo nagus nuo dėmių, išlygina paviršių ir leidžia nagų lakui ilgiau išlikti. Prieš pradėdami dažyti, leiskite pagrindiniam sluoksniui išdžiūti maždaug dvi minutes.

Dažykite tiksliai

Dažydami visada nuvalykite vieną šepetėlio pusę nuo buteliuko krašto, kad ant nagų neliktų per daug produkto, kuris neišdžiūtų. Idealiausia procedūra – dėti nagų lako šepetėlį į nago vidurį ir traukti jį žemyn iki nago galiuko. Tada grįžkite į tą pačią vietą, bet labiau spauskite šepetėlį. Nagų lakas pasiskirstys ir padengs nago šonus.

 Užtepkite apsauginį sluoksnį

Viršutinis lako sluoksnis tarnauja kaip apsauga, kuri prailgina lako galiojimo laiką ir suteikia manikiūrui natūralaus blizgesio. Visada tepkite jį ant sauso lako! Tada vėl palaukite bent dvi minutes.

Patarimas. Nagų lakas taip pat gerai prilips prie šios apatinės dalies.

Galutinė priežiūra

Kai visi sluoksniai bus tikrai sausi, Tepkite odeles specialiu aliejumi ir įmasažuokite. Galiausiai patepkite rankas mėgstamu drėkinamuoju kremu ir palikite, kad suminkštėtų.