Stogo dangos pagal kainą. Ką rinktis?

Galvojant apie stogo dangą, žinoma, pirmiausia skiriama kuo daugiau dėmesio kokybei. Norisi, kad kartą investavus daugiau nebereiktų sukti galvos dėl namo „kepurės“, kuris puikiai atitinka daugelio žmonių poreikį gyventi ne tik saugiai, tačiau taip pat ir gražiai.

Žinoma, rinkoje siūlomos stogo dangos yra labai įvairios. jas renkantis reikia įvertinti labai daug smulkmenų. Kaina – dažnai vienas esminių aspektų.

O kiek kainuoja viena arba kita stogo danga?

Bituminės čerpės

Bitumas yra viena pigiausių medžiagų, tad natūralu, kad iš jo gaminama stogo danga – irgi nėra brangi. Tačiau tikrai kokybiška ir šiuo metu džiugina stilių gausa. Bituminės čerpės yra stiliaus ikona, kuri prieinama kiekvienam. Tiems, kurie kuria gražius namus, kuriuose yra gera ir jauku būti.

Bituminis šiferis

Kita pigi opcija yra šiferis, kuris taip pat pagamintas iš bitumo. Netikėkite mitu, kad visas šiferis yra su asbestu. Tikrai ne. Šiuo metu galimybės įsigyti pigų, geros kokybės ir tokį, kuris yra tvarus – paprasta. Ir šiferis, kuris pagamintas iš bitumo – geriausias to įrodymas. Kainos – vienos mažiausių, o tarnauja – ilgai ir funkcionaliai.

Plieninės čerpės

Dar vienas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suderinti kainos bei kokybės santykį yra plieninės čerpės. Jos labiausiai traukia akis savo patrauklumu, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad tarnauja labai daug metų. Kainos prasme – apsimoka, atsiperka, kadangi nėra itin brangios.

Keramikinės čerpės

Tiems, kurie mėgsta laiko patikrintą klasiką – geriausias pasirinkimas yra keramikinės čerpės. Jos ne tik labai gražiai atrodo, tačiau ir tarnauja daug metų. Sakoma, kad tai pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina klasiką ir kokybę. Ar taip ir yra? Tikrai taip. Tačiau nepamirškite, kad gera kokybė – kainuoja. O ar atsiperka – kiekvienas sprendžia pats.

Skarda

Galiausiai, bene pati pigiausia opcija yra skarda. Ne taip gražiai atrodo, tačiau tarnauja puikiai.

Kiekvienas renkasi tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tai yra normalu. Tik renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Jos lemia, kad galiausiai stogas tarnaus daug metų ir bus toks, koks Jums labiausiai tinka ir patinka iki mažiausių smulkmenų.