Lempos nagams – kaip jas tinkamai išsirinkti?

Lempos nagams yra viena pagrindinių priemonių, kurios privalomos pas kiekvieną nagų meistrę. Vargu ar be jos būtų galima apsieiti, o jei ir taip, tai atliekamas manikiūras truktų tikrai kur kas ilgiau nei įprastai. Tad turint kokybišką lempą nagams galima bent šiek tiek darbą sutrumpinti ir pagerinti. Tačiau ne visos lempos yra vienodos. Tad, kaip išsirinkti pačią geriausią, papasakosime šiame straipsnyje. O taip pat pateikiame vaizdo medžiagą Youtube tinkle.

Nagų lempos patogumas

Pirmoji mintis, kuri gali šauta į galva yra ta, kad į patogumą tikrai nereikia kreipti dėmesio, juk į ją tiesiog reikia įdėti rankų ar kojų nagus ir viskas, joks patogumas nėra privalomas. Tačiau jei į lempą tilps tik po kelis pirštus, vargu ar klientėms bus patogu nuolat juos keisti ir tai tikrai nebus naudinga jums, kaip specialistei. Tad jei norite, kad klientės sugrįžtų dar ne kartą, turite pasirūpinti jų patogumu, kad jos kaip įmanoma labiau galėtų atsipalaiduoti ir mėgautis procesu. Tad stenkitės lempą nagams įsigyti pakankamai erdvę, kad visi rankų ar kojų pirštai tilptų vienu kartu. Tokius, rodos, net ir mažus dalykus klientės tikrai įvertins ir žinos, kad jomis rūpinatės, todėl leis jums užsitarnauti geriausias rekomendacijas.

Papildomos lempų savybės

Lempos nagams ( iš GrozioBaze.lt gali būti pačių įvairiausių rūšių ir atlikti skirtingas funkcijas. Todėl prieš ją įsigyjant reikėtų žinoti, ko tikitės iš jos. Tad jei sunkiau orientuotis laike ir nežinote, kaip ilgai nagus reikėtų džiovinti lempoje, ją reikėtų įsigyti su laikmačiu. Taip galėsite nusistatyti reikiamą laiką ir nesijaudinti, kad nagai joje išbuvo per ilgai ar per trumpai. Kitas privalumas, kurią gali turėti lempa yra judesio fiksatorius. Lempa automatiškai įsijungs, kai rankos pirštai atsidurs lempoje. Tad tai yra labai patogu, nes jos įjunginėjimu ir išjunginėjimu nereikės rūpintis jums.

Nagų lempų priežiūra

Kiekviena nagų lempa reikalauja tam tikros priežiūros, kad ji veiktų kaip įmanoma ilgiau ir kokybiškiau. Labai svarbu, dažnai valyti dulkes tiek nuo jos viršaus, tiek ir viduje, kur yra laikomi nagai. Taip pat labai svarbu dėmesį atkreipti į tai, koks yra lempos veikimo laikas, jeigu ji kraunama. Turint daug klienčių, kurios eina viena po kitos, svarbu žinoti, kiek ilgai ji gali veikti, nes jai išsikrovus, gaišinsite ne tik savo, bet ir klientės laiką.