Kelionė kemperiu pirmą kartą. 5 dalykai, kurių reikia nepamiršti

Vis daugiau lietuvių atranda keliones kemperiais. Kadangi nebūtina jų pirkti, galima ir nuomotis – tai tampa daugeliui prieinama pramoga.

Žinoma, pirmą kartą keliaujant gali iškilti labai daug klausimų. Kokia įranga kemperiams yra reikalinga, kaip užsitikrinti saugumą, ko reikia, kad pavyktų justi maksimalų komfortą. Visi šie atsakymai laukia Jūsų straipsnyje.

  1. Tinkami daiktai

Visada geriausia įrangą yra pirkti specializuotose prekybos vietose. Tai yra garantija, kad įranga, visi daiktai bus geros kokybės ir tuo pačiu pritaikyti kemperiams. Kai kurie labai taupo ir perka tokius, kurie greitai lūžta arba netinka kemperiui, yra skirti namų ūkiui. Dėl to dažniausiai kyla naudojimo problemų, kurių buvo galima išvengti.

  1. Maršrutas

Galima važiuoti tiesiog – čia ir dabar. Tačiau jeigu Jūsų laiko tarpas skirtas kelionei yra ribotas – visada geriausia susidaryti planą. Tuomet ne tik pavyks pamatyti kuo daugiau, tačiau dažniausiai žmogus jaučiasi saugiau. O saugumo jausmas kelionių metu yra labai svarbus. Jis nuramina.

  1. Saugumas

Taip, saugumo reikia, o jį gali garantuoti ne tik žinomas maršrutas, tačiau ir tam tikros smulkmenos. Kai kurie perka kameras ir jas montuoja prie transporto priemonės. Tai suteikia galimybę važiuoti ne tik sklandžiai, tačiau ir saugiau. Galimas ir signalizacijos montavimas. Galiausiai, reikia rasti saugias vietas nakvynei. Geriausia yra kempingai. Jie yra mokami, tačiau sustojimas visada atsiperka saugumu.

  1. Medicina

Kad ir kur keliaujate – visada geriausia su savimi turėti pačius svarbiausius vaistus bei kitus daiktus, kurie leis jums sekti savo organizmo pokyčius.

  1. Pagal transporto priemonei

Galiausiai, reikia ir lagaminėlio, kur bus laikomi svarbiausi įrankiai galintys padėti sutvarkyti Jūsų transporto priemonės gedimus. Tikrai ne kiekvienas yra mechanikas, tačiau kai kurias smulkmenas, su interneto pagalba, tikrai gali sutvarkyti daugelis. Tik reikia su savimi visada turėti įrankius.

Keliauti kemperiais – didelis malonumas. Džiugu, kad vis daugiau žmonių jį atranda ir pajunta. Dar vienu laimingu keleiviu ir tuo pačiu tyrinėtoju galite būti jūs. Svarbiausia, tinkamai pasiruošti. Ir pirmyn. Juk galiausiai – viskas ateina su praktika.