Patarimai, kaip išsirinkti kaljaną

Vis daugiau žmonių vakarėliuose renkasi ne cigaretes, o kaljaną. Juk kaljanas ne tik padeda nusiraminti, bet ir leidžia pajusti nepamirštamą įspūdį. Visgi nepaisant to, jog daugelis kaljaną renkasi tik vakarėliams, tenka pripažinti, kad vis daugiau žmonių įsigyja kaljaną ir papuošia juo namus. Juk kaljanas ne tik suteikia malonumą, bet ir suteikia namų interjerui įspūdingą įvaizdį. Jei ir jūs norite įsigyti kaljaną, pateikiame patarimus, kaip turėtumėte jį pasirinkti.

Aukštis

Atkreipkite dėmesį į tai, koks kaljano aukštis. Nuo to priklauso ne tik kaina, bet ir tai, ar bus patogu jį naudoti.

Kaina

Sekantis kriterijus – kaina. Deja, bet kai kurie pamiršta, kad renkantis reikia nepamiršti pasidomėti, kokia yra rinkos kaina. Tik tuomet galima spręsti, ar pasirinktas gaminys kokybiškas, ar ne. Deja, bet pasitaiko, jog kai kurie nusiperka pigų kaljaną ir skundžiasi, jog teikia kur kas mažesnį malonumą, nei tikėjosi. Kaljanas gali kainuoti ir  50 eurų, ir 100 eurų, ir kur kas daugiau. Nuo kainos priklauso tai, ką jūs gausite – ar kokybišką kaljaną, ar prastą alternatyvą, kuri neteiks malonumo.

Medžiagos

Nepamirškite pasidomėti, iš kokių medžiagų yra pagamintas kaljanas. Nuo to priklauso ne tik tai, kaip ilgai galėsite jį naudoti, bet ir kiti dalykai. Atkreipkite dėmesį į tai, jog kai kurios medžiagas gali būti ne tik nepatvarios, bet ir kenksmingos.

Komplektacija

Pagalvokite, ko jums reikia ir tuomet nuspręskite, ar pirkti kaljaną, ar pilną komplektą. Neretai pirkti komplektą kainuoja šiek tiek pigiau, nei viską supirkti atskirai. Tačiau perkant komplektą tenka sumažinti norus ir pirkti tai, kas yra komplekte. Visgi ne visada, kartais galima rasti internetinių parduotuvių, kuriose yra daug komplektų, tad kiekvienas randa tokį, kuris idealiai atitinka visus poreikius.

Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į kitus kriterijus, pavyzdžiui, išvaizdą, funkcionalumą. Pasidomėkite gamintojais, tai padės suprasti, kurie gaminiai yra verti dėmesio, o kurie, deja, nėra verti nei jūsų laiko, nei pinigų.