Mobilūs kondicionieriai. Kokiais privalumais jie išsiskiria?

Mobilūs kondicionieriai. Kokiais privalumais jie išsiskiria?

Mobilūs kondicionieriai šiandien yra vienas iš pasirinkimų, ieškant efektyvių namų vėsinimo galimybių. Mobilūs oro kondicionieriai yra vertinami dėl jų patogumo, kadangi jų montavimui nėra reikalingi papildomi montavimo ar įrenginėjimo darbai. Mobilūs kondicionieriai dažnai yra pasitelkiami norint vėsinti nedideles patalpas. Juos paprasta perkelti iš vienos patalpos į kitą, kurioje vėsinimo Jums reikia, pavyzdžiui iš miegamojo į svetainę ir atvirkščiai. Kokiais dar privalumais pasižymi mobilūs oro kondicionieriai?

Mobilūs kondicionieriai vertinami dėl savo privalumų

Mobilūs kondicionieriai yra patogus ir kone kiekvienam prieinamas sprendimas namų vėdinimui. Tai puikūs būdas pasirūpinti patalpų vėsinimu neinvestuojant nei daug resursų, nei laiko, kurio reikėtų kitiems oro kondicionavimo įrenginiams. Mobilūs kondicionieriai yra vertinami dėl palyginti nedidelės kainos ir mažų elektros sąnaudų. Jie taip pat pasižymi tuo, kad gali užtikrinti pakankamai žemą triukšmo lygį, galima naudoti miego režimą, kuris reguliuoja kambario temperatūrą taip, kad miego sąlygos būtų puikios. Taip pat, šiandien mobilūs oro kondicionieriai bei jų teikiama oro temperatūra gali būti patogiai valdomi ir reguliuojami nuotoliniais valdikliais. Tiesa, naudojant šiuos įrenginius kartais yra reikalingas kondensato, kuris susikaupia jam skirtoje angoje, pašalinimas. Tačiau daug šiuolaikinių įrenginių turi savaime išgaruojančią sistemą, kuri automatiškai pašalina kondensato drėgmę iš įrenginio, todėl nereikia sausinti rankiniu būdu ir nustatinėti žarnos nuolatiniam drenažui. Žinoma, kaip ir naudojant bet kurį kitą įrenginį, galima susidurti su mobilaus kondicionieriaus gedimais. Tačiau šiandieninės technologijos pasižymi automatine klaidų diagnostika kuri, įvykus gedimui, lemia kad mobilūs kondicionieriai išsijungia automatiškai, apsaugdami sistemą ir nurodydami klaidos kodą greitam aptarnavimui.

Kaip išsirinkti mobilų oro kondicionierių?

Norėdami išsirinkti mobilų oro kondicionierių, visų pirma atkreipkite dėmesį į jo pajėgumo kriterijus. Daugumoje tokių kondicionierių yra nurodomas BTU (british Thermal Unit) parametras, kuris nurodo įrenginio tinkamumą patalpai, atsižvelgiant į jos plotą. Vadinasi, visų pirma reikėtų nuspręsti kokio dydžio patalpose šį įrenginį planuojate naudoti. Dar vienas svarbus veiksnys yra triukšmo lygis, silpnesni mobilūs kondicionieriai veiks tyliau, o galingesni  – garsiau. Norėdami įsigyti Jūsų poreikius atitinkantį mobilų kondicionierių, pasikonsultuokite su specialistais, jie padės išsirinkti tai, kas būtų tinkamiausia, atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius.