Sunki antklodė – geriausias pasirinkimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems

Sunki antklodė – geriausias pasirinkimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems

Sunkios antklodės garsėja ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje dėl akivaizdžių priežasčių. Visų pirma, šios antklodės idealiai priglunda, todėl faktas, jog jos be galo patogios ir bet kuriam padeda pasijusti komfortiškai. Kita priežastis – nenuginčijamos savybės. Sunkios antklodės padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti. Todėl jas rekomenduojama rinktis tiems, kurie skundžiasi nemiga arba patiria didelį stresą darbo aplinkoje ar asmeniniame gyvenime. Visgi sunkios antklodės yra idealus pasirinkimas net ir tiems, kurie nesiskundžia pastovia įtampa. Jos padeda susikoncentruoti, todėl, jeigu dirbate iš namų, tai idealus pasirinkimas. Galėsite šiltai ir patogiai dirbti iš namų ir mėgautis ne tik antklodės suteiktu komfortu, bet ir energija. Sunkios antklodės – idealus pasirinkimas tiems vaikams, tiek ir suaugusiems, kurie nori pagerinti savo miego rutiną.

Kada negalima naudoti sunkios antklodės?

Sunki antklodė daugeliui gali būti nepamainoma. Jos ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir vėsina šiltomis vasaromis, na, o žiemą – šildo. Tačiau tam tikrais atvejais ši antklodė gali būti nerekomenduojama. Jeigu turite tam tikrų ligų, pavyzdžiui, cukrinį debetą, turėtumėte pasitarti su gydytoju prieš pasirenkant sunkią antklodę. Ne todėl, jog jos gali būti kenksmingos, tačiau dėl kitos priežasties. Nėra atlikta daug tyrimų, kuriuose dalyvautų daug žmonių, kurie serga cukriniu diabetu ar kitomis ligomis. Todėl gamintojai rekomenduoja pasitarti su gydytoju.

Ar sunkios antklodės teikiama nauda yra pagrįsta tyrimais?

Sunkios antklodės atsirado neseniai, tačiau daugelis domisi jų poveikiu, todėl tyrimu yra atlikta nemažai. Daugelis pastebėjo, jog sunkios antklodės tikrai veikia žmonių nervų sistemą ir padeda atsipalaiduoti bei nusiraminti.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis sunkią antklodę?

Sunki antklodė gali būti iš skirtingų medžiagų, taip pat ir skirtingų dydžių, todėl rinktis turėtumėte atidžiai. Neskubėkite ir pasidomėkite, kokio dydžio antklodė bus jums tinkamiausia. Ilgį turėtumėte rinktis +-20cm ilgesnį, nei jūsų ūgis. Nepamirškite ir pločio. Kai kurie mėgsta erdvesnes antklodes, kitiems patinka nedidelės, kompaktiškos, kurias būtų galima naudoti ne tik namuose, bet ir kelionėse.