Spintų tipai: Kokie yra privalumai bei trūkumai?

Atėjo metas pasikeisti įsigyti spintą, tačiau nežinote ką rinktis? Parduotuvėse yra tiek daug pasirinkimo galimybių, kad gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Taigi, kad padėtume jums priimti pagrįstą sprendimą, parengėme geriausių spintų gidą, kartu su jų privalumais ir trūkumais. Tikimės, jog straipsnis bus naudingas ir palengvins Jūsų pasirinkimą ir tai netaps galvos skausmu. Tad pradedame.

Rekomenduotinų spintų TOP’as

  • Stumdomos spintos yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti vietos miegamajame, nes joms atidaryti nereikia papildomos erdvės. Jos taip pat puikiai tinka paslėpti bet kokią galimą netvarką, nes jose paprastai būna daugiau vietos nei kitų tipų spintose. Tačiau jos gali būti brangesnės už kitus variantus ir jas gali būti sunku išlaikyti švarias, nes takeliuose gali kauptis dulkės
  • Spintos su veidrodžiu yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori, jog miegamasis atrodytų erdvesnis. Taip pat, jos gali padėti atspindėti šviesą ir padaryti erdvę šviesesnę. Tačiau jos gali būti  labiau pažeidžiamos, nei kitų tipų spintos ir jas gali tekti dažniau keisti. Ypač jei turite mažų vaikų, kurie gali tiesiog netyčia pažeisti veidrodį.
  • Įmontuojamos spintos yra puikus pasirinkimas, jei norite nuolatinio miegamojo sandėliavimo sprendimo. Be to, jas palyginti lengva palaikyti švarą, nes yra
  • Įeinamos spintos idealiai tinka tiems, kurie turi daug drabužių arba tiesiog nori sukurti prabangos pojūtį savo miegamajame. Jos paprastai būna erdvesnės nei kitų tipų spintos ir gali būti pritaikytos tiksliai pagal jūsų pageidavimus. Tačiau jos yra brangesnės nei kitos galimybės ir jas gali būti sunku sumontuoti, jei neturite daug „pasidaryk pats“ patirties. Ir savaime suprantamas dalykas – šiai spintai turite skirti vietą namo išplanavime.

Viskas priklauso nuo Jūsų galimybių bei poreikių.

Pabandykite įsivaizduoti, kaip kiekvieno tipo spinta tiktų jūsų miegamajame, ir pagalvokite, kas jums būtų praktiškiausia. Taip pat apsvarstykite kiekvieno varianto estetinį patrauklumą ir tai, ar jis papildytų jūsų miegamojo stilių. Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas ir kad dabar esate vienu žingsniu arčiau sprendimo rasti tobulą spintą savo namams.

Jei nepavyksta pasirinkti, pasikonsultuokite su profesionaliais dizaineriais.