Šuns priežiūra: būtiniausi dalykai:

Planuojate įsigyti šunį? Sveikiname! Šunys gali būti puikūs kompanionai ir ištikimi draugai. Tačiau prieš įsigydami ir  parsiveždami savo naująjį šuniuką namo, turite padaryti keletą svarbių dalykų, apie kuriuos netrukus pakalbėsime.

  • Pasirinkite jums tinkamą veislę.
  • Įsigykite reikmenų savo naujam šuniui.
  • Socializuokite savo šuniuką.
  • Dresuokite savo šunį.

Na, o apie kiekvieną iš šių dalykų papasakosime išsamiau. Tikimės, jog atkreipsite dėmesį ir gerai apgalvosite kas Jūsų laukia. Šuniukas – nėra žaislas kurį galite paimti ir padėti į lentyną. Tai gyvi, kvėpuojantys padarai, kuriais reikia rūpintis, skirti jiems dėmesio ir juos mokyti.

Mankšta – būtina kiekvienam šuniui

Šunų šeimininkams svarbu užtikrinti, kad jų kailiniai draugai gautų reikiamą fizinį krūvį. Priklausomai nuo veislės ir amžiaus, šunims reikia skirtingo fizinio krūvio, tačiau visiems šuniukams reikia tam tikros fizinės veiklos, kad jie būtų sveiki ir laimingi.

Svarbu subalansuota mityba

Be fizinio aktyvumo, reikia ne tik sportuoti, bet ir subalansuotai maitintis kad šuo būtų sveikas. Šunims reikia skirtingo maisto, atsižvelgiant į jų amžių, aktyvumo lygį ir sveikatos būklę. Šuniukams reikia daug kalorijų ir maistingųjų medžiagų turinčio pašaro, kad jie galėtų sparčiai augti, o suaugusiems šunims reikia mažiau kaloringo ėdalo. Svarbu pasirinkti gerą reputaciją turintį prekės ženklą kaip Advance ar kitas žinomas gamintojas.

Sauga ir dresūra

Kitas svarbus šunų savininkų dėmesys skiriamas saugai. Šunys visada turi būti prižiūrimi, kai yra šalia vaikų ir kitų gyvūnų. Jie taip pat turėtų būti tinkamai apmokyti, kad žinotų, kaip elgtis įvairiose situacijose. Taip pat reikia juos dresiruoti, jog suprastų komandas ir būtų paklusnūs.

Įvairiapusė priežiūra

Yra daug kitų šunų priežiūros aspektų, į kuriuos savininkai turi atsižvelgti, pavyzdžiui, šukavimas, socializacija ir mokymas. Skirdami laiko susipažinti su visais svarbiausiais dalykais, šunų savininkai gali užtikrinti, kad jų kailiniai draugai turėtų viską, ko reikia laimingam ir sveikam gyvenimui.

Šunų priežiūra yra labai svarbi, kad jūsų pūkuotas draugas būtų laimingas ir sveikas.Savo gyvūnui rinkitės visą kas geriausia, negailėkite pinigų priemonėms ar „skanukams“.