Klausimai, kuriuos turite užduoti renkantis POS sistemą

Renkantis POS sistemas reikia būti labai atidiems ir sužinoti, kaip tinkamai pasirinkti tą, kuri kokybiškai atliks darbą, tačiau tuo pačiu ir nenuskriaus jūsų finansiškai. Tam, kad pasirinktumėte teisingai, mes pateikiame jums klausimus, į kuriuos turite atsakyti prieš pirkdami. Tai padės ne tik tinkamai pasirinkti, bet ir sutaupyti.

Kiek kainuoja POS sistema?

Pasidomėkite, kokia yra bendra POS sistemos kaina, įskaičiavus visus papildomus mokesčius. Tai padės nuspręsti, kuri POS sistema yra verta nurodytos kainos, o kuri šiek tiek per brangi investicija, kuri galbūt net nelabai reikalinga. Rinkitės tą, kuri atsipirks.

Kokia bus reikalinga techninė įranga, kad POS sistema veiktų optimaliai?

Pasidomėkite, kokia POS sistemai reikalinga techninė įranga. Jei neišmanote šių dalykų, į konsultaciją veskitės darbuotoją, kuris pateiks reikiamus klausimus.

Ar POS sistemą galėsite sėkmingai integruoti su dabartine programinę įrangą?

Naudinga iš karto pasidomėti, ar POS sistemą galėsite integruoti su naudojama programine įranga. Jei ne, tuomet rinkitės kitą POS sistemą, kurią galėsite suderinti su turimais dalykais.

Ar yra kokių nors paslėptų mokesčių?

Kartais reikia pasidomėti sąlygomis šiek tiek atidžiau, kad būtų galima išvengti tam tikrų dalykų. Pavyzdžiui, paslėptų mokesčių. Pasitaiko, kad verslininkai nesąžiningai nori apgauti žmones ir pateikia ne tik kainą, bet ir paslepia tam tikrus mokesčius dokumentuose. Išvengti to nesudėtinga, tačiau reikia atidžiai pasidomėti sutartimi, gal net paklausti pažįstamų, kurie išmano tokius dokumentus, kad atsakytų į jūsų klausimus.

Ar iš karto gausite visus apmokėjimus?

Pasidomėkite, ar visi apmokėjimai bus gaunami iš karto.

Kokiu būdu prieisite prie gautų apmokėjimų?

Atkreipkite dėmesį į tai, kokiu būdu prieisite prie jau gautų apmokėjimų.

Ar turėsite prieigą prie prekybininko sąskaitos?

Prekybininkai turi atskiras sąskaitas, kurių prieiga gali būti skirtinga. Pasidomėkite, kuri palankiausia ir tuomet pasidomėkite, ką siūlo POS sistemos gamintojas.

Ar bus teikiama kliento pagalba?

Atkreipkite dėmesį į tai, ar bus teikiama kliento pagalba po to, kai nusipirksite prekę, kadangi kils daug klausimų.