Ne tik naudinga, bet ir įdomu: futbolo platybėse

Kadangi svarbesnės futbolo varžybos nevyksta kasdien, tai kartais gali pritrūkti įvairių naujienų, kurias galima sekti. Tačiau ne vien tik tos dienos naujienos yra aktualios ir įdomios. Kartais visai naudinga yra surasti dar negirdėtos informacijos ar faktų, kurie įvyko per daugelį metų. Tad šis straipsnis tikrai nebus apie aktualią informaciją, kurią paprastai galima atrasti internetinėje svetainėje penalty.lt, o tokia, kuri yra įdomi ir galbūt netgi girdima pirmą kartą.

Gamtos išdaigos

Kai žiūrime futbolą per bet kokį ekraną tikriausiai net negalime įsivaizduoti, kad tam tikros oro sąlygos gali daryti įtaką žaidimui. Kaip žinia, futbolas yra žaidžiamas lauke ir dažniausiai nėra labai svarbu, koks yra oras. Jeigu lyja lietus ar yra nepaprastai karšta, varžybos vis tiek yra žaidžiamos. Toks oras dar nėra pati blogiausia situacija. Prieš daugelį metų žaidžiant futbolą žaibas smogė tiesiai į aikštelę ir pražudė nemažai profesionalių žaidėjų, žala buvo padaryta ir sirgaliams. Tad kaip matome, oro sąlygos gali sudaryti ir netinkamas sąlygas. Tačiau paprastai tokios varžybos, kad ir koks oras būtų yra užbaigiamos sėkmingai.

Rezultatyvumas

Tikriausiai esame pripratę stebėti rungtynes, kai rezultatas nėra labai didelis, labai geros varžybos, jeigu į priešininkų vartus yra pataikoma apie 3-4 įvarčius, o daugiau galvoti ir nėra galimybės. Aišku, jeigu žaistų mėgėjų komanda ir profesionalai, rezultatas galėtų būti ir didesnis. Tačiau vienos rezultatyviausių varžybų, kurios buvo fiksuotos yra 0-9, varžovai, nors ir sunku patikėti, pelnė netgi 9 taškus. Tikriausiai tokias varžybas stebėti buvo nepaprastai įdomu. Juk kuo daugiau įtampos, taškų ir geros nuotaikos, tuo jos yra įdomesnės.

Trofėjai

Turbūt vienas geriausių apdovanojimų, kurį galima fiziškai paliesti ir kurį gali gauti futbolininkai yra trofėjai. Tikriausiai daugeliui pavyksta per visą savo karjerą gauti vos kelis ir tai tikrai džiugina, tačiau vienas iš rekordų, kuris yra fiksuojamas 42 trofėjai. Žinant, kad futbolo žaisti ilgus metus gali retas, nes tam tikrais atvejais gali trukdyti sveikata, ne visada yra tiek jėgų, taip pat įtakos gali turėti ir amžius. Tad praktiškai per metus turėjo būti gaunama po minimaliai keli trofėjai už gerą futbolo žaidimą. O tie, kurie žino, kaip jį žaisti, gali patvirtinti, kad tai tikrai nėra paprastas darbas ir reikia labai daug darbo norint pasiekti tokio rezultato.