Kaip pinigines mato ir naudoja vyrai?

Kai kalbama apie aksesuarus, vyrai dažnai nelaiko savo piniginės bendro stiliaus dalimi. Bet ar turėtų? Kokia yra vyro piniginės paskirtis ir į ką jis turėtų atkreipti dėmesį rinkdamasis piniginę? Neseniai atliktame tyrime analizuojamos vyriškų piniginių tendencijos ir ypatybės ir atskleidžiamos įdomios išvados. Pažvelkime į juos.

Mokslinės išvados

Tyrimas parodė, kad vyrai, palyginti su moterimis, piniginėse rečiau nešiojasi korteles ir grynuosius pinigus. Tačiau jie dažniau kišenėje nešiojasi monetas, raktus ir net cigarečių pakelį. Rezultatai taip pat parodė, kad vyrai, kurie piniginę laiko tiesiog praktišku daiktu, kurio pagrindinė paskirtis – funkcionalumas, ir tie, kurie mano, kad piniginė yra stiliaus elementas, turintis atspindėti jų asmeninį įvaizdį, yra pasidaliję.

Tinkamos piniginės pasirinkimas

Renkantis jums tinkamą piniginę, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pirmiausia įsitikinkite, kad pirmenybę teikiate funkcionalumui, o ne estetikai – juk piniginėje bus laikomi tokie svarbūs daiktai kaip asmens tapatybės kortelė ar vairuotojo pažymėjimas, todėl norite, kad ji gerai atliktų savo darbą.

Antra, pagalvokite, kaip ji atrodys su kitais jūsų aksesuarais – įsitikinkite, kad ji atitinka jūsų bendrą stilių ir estetinius pageidavimus. Taip pat nepamirškite kainos – yra daugybė įvairių tipų piniginių, kurių kainos skiriasi, todėl būtinai raskite tokią, kuri atitiktų jūsų biudžetą.

Kaip nepamesti piniginės?

Svarbu nepamiršti, kad piniginė yra labai svarbus daiktas, todėl svarbu imtis priemonių, kad jos neprarastumėte. Kad piniginė būtų saugi, įsitikinkite, kad visada ją laikote toje pačioje vietoje – tai padės išvengti nereikalingų praradimų.

Taip pat , stenkitės apriboti jos nešiojimo vietas – jei įmanoma, nešiokitės ją tik kai jos prireikia, ir laikykite ją saugioje vietoje namuose ar biure. Vyriškos piniginės yra svarbus aksesuaras, todėl būtinai pasirinkite tinkamą ir imkitės priemonių, kad jo neprarastumėte. Su tinkama pinigine jūsų asmeninis stilius bus išbaigtas.

Kas populiariausia 2023 metais?

Taigi, kokia bus populiariausia vyriška piniginė 2023 m.? Tyrimo duomenimis, sąrašo viršuje vis dar išlieka klasikinės odinės piniginės. Atrodo, kad vyrai mieliau renkasi klasikinį dizainą, o ne puošnius modelius, nes jie atspindi amžiną stilių ir eleganciją, kuri niekada neišeina iš mados. Kredito kortelių dėklai ir kompaktiškos piniginės taip pat tampa vis populiaresnės tarp vyrų, kurie nori, kad jų piniginės būtų mažos ir lengvos.