Prezervatyvai Durex – kaip juos teisingai naudoti?

Tik teisingai naudojami prezervatyvai Durex gali visapusiškai apsaugoti tiek nuo neplanuoto nėštumo, tiek ir nuo lytiškai plintančių ligų. Tad prieš naudojimą būtinai patikrinkite jų galiojimo laiką (daugelis Durex prezervatyvų galioja net 3-5 metus) bei periodiškai atnaujinkite prezervatyvų atsargas. Daugelis net nesusimąsto, kad prezervatyvai gali turėti galiojimo laiką. Galbūt net ir jums yra buvę, kad pagauti begalinės aistros kuo greičiau griebėte pirmą po ranka pasitaikiusį prezervatyvą ir net nepagalvojote, kad galbūt jis galėjo būti nebetinkamas naudoti. Taigi atminkite, kad visgi visi prezervatyvai Durex turi galiojimo laiką, kaip ir dauguma kitų, mums įprastų, produktų. Jie tikrai nėra amžini. Patvirtinti tyrimai rodo, kad jie gali išlaikyti daugelį savo savybių apie keturis metus. Žinoma, jei bus laikomi  vėsioje ir tik sausoje vietoje. Kitais atvejais labai ženkliai sutrumpės jų galiojimas.

Atsiminkite, kad nevalia nei vienos firmos prezervatyvų laikyti kelnių kišenėje ar tiesiog piniginėje. Jei kyla klausimas kodėl, tai atminkite, jog gali susidaryti didelė trintis ir taip gaminiui pakenkti. Tad Jūsų mėgstamas prezervatyvas gali būti susidėvėjęs bei praradęs taip reikiamą efektyvumą. Reikia mokėti ir tvarkingai atplėšti prezervatyvo pakelį. Niekada to nedarykite dantimis. Jei tai darote pirmą kartą, su naudojimo instrukcijomis geriau susipažinti iš anksto, kol aistra dar nėra aptemdžiusi proto. Tad geriau perskaitykite tai dabar ir įsidėmėkite, kaip reikia teisingai naudoti prezervatyvą.

  • Visų pirma reikės atidaryti prezervatyvo pakuotę per iš pirmo žvilgsnio gerai matomą zigzaginę dalį. Šį veiksmą atlikite rankomis, kadangi žirklės ar net dantys gali pažeisti prezervatyvą.
  • Prezervatyvai Durex turi būti laikomi tik sausos temperatūros patalpoje. Jiems gali pakenkti šaltis, o iš latekso gaminamus prezervatyvus gali sugadinti ir per didelė drėgmė.
  • Patikrinkite, kad nėra pasibaigęs apsaugos nuo neplanuoto nėštumo galiojimo terminas. Vos tik jis pasibaigs, iš karto pakuotę išmeskite, kad netektų rizikuoti ir kentėti vėliau. Taigi niekada nenaudokite pasibaigusio galiojimo prezervatyvų.
  • Taip pat niekuomet nenaudokite nei per laisvų, nei per ankštų prezervatyvų. Kitu atveju jie gali tiesiog plyšti arba nuslysti.
  • Nenaudokite ir papildomų aliejų ar kitų lubrikantų ant prezervatyvo. Taip galite tik pakenkti gaminio medžiagai ir jis tiesiog nuslys arba suplyš.
  • Patekę į partnerio lytinius organus netinkamo dydžio prezervatyvai gali plyšti arba nuslysti.
  • Jei kyla noras naudotis prezervatyvą dar vieną kartą – pamirškite. Net jeigu ir galvojate, kad neliko jokių kūno skysčių. Kartą panaudotą prezervatyvą išmeskite ir prireikus naudokite naują.